Príhovor redakcie OdPerinky

Milí čitatelia, milé čitateľky,

dovoľte, aby sme Vám predstavili túto novú web stránku, ktorú založila Karpatská nadácia v spolupráci s Nadáciou Ekopolis v rámci Programu rozvoja rómskych komunít.

Cieľom tejto stránky je priblížiť jej čitateľom témy súvisiace s ranou starostlivosťou vo vylúčených komunitách ako aj ďalšie témy, ktoré ranú starostlivosť ovplyvňujú. Budeme Vám prinášať nielen odborné články vytvorené práve pre tento portál, ale aj zhromažďovať informácie publikované inde, aby stránka pokrývala tému ranej starostlivosti vo vylúčených komunitách čo najširšie.  Zároveň chceme prinášať a zdieľať na tejto stránke aj Vaše príbehy a príklady dobrej praxe a tak prepájať teóriu s reálnymi skúsenosťami. Prostredníctvom diskusného fóra sa môžete navzájom inšpirovať ale aj pomáhať si riešiť problémy spojené s témou ranej starostlivosti.

Našim zámerom je, aby sa platforma OdPerinky stala nielen odborným ale aj komunikačným nástrojom pre odborníkov a nadšencov orientovaných na tému podpory ranej starostlivosti a vzdelávania detí vo vylúčených komunitách ale aj podpory ranej starostlivosti vôbec.  Očakávame a budeme sa tešiť každej Vašej pripomienke, komentáru, či návrhu na nový článok, blog, príspevok, ktorý pomôže pri zlepšovaní ranej starostlivosti a života vo vylúčených komunitách. Ak nechcete zmeškať žiadny nový príspevok, zaregistrujte sa na odber noviniek. Ak nám chcete poslať svoj príspevok, blog alebo pozvánku na podujatie, napíšte nám na: info@odperinky.sk

Dúfame, že spolu vytvoríme z OdPerinky portál, ktorý pre odborníkov bude prinášať stále aktuálne informácie a pre širokú verejnosť bude zdrojom pre nové podnety a inšpirácie v oblasti ranej starostlivosti.  Veď na každom jednom dieťati záleží ako bude vyzerať naša spoločnosť v budúcnosti.

Váš tím OdPerinky 😀

Zdieľajte tento článok

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email